Plavba lodí Karibikem část 3. (zábava)

Náš v pořadí již třetí článek bude věnovaný zábavě na plavbě Karibikem, protože zábavy si rozhodně užijete spoustu.

Co dělat celý den na lodi?

Jak jsme psaly v prvním článku, každý den vám do schránky dorazí lodní noviny s programem na další den. Uvidíte co se koná, na jakém místě a jaké je vhodné oblečení pro tuto akci. Většinou jde o oblečení casual, elegant, gala. Někdy jsou přímo určené barvy – bílá, červená & černá, nebo může jít o typické oblečení k dané události, takže k retro párty oblečení ze 60. let.

Na lodi jsou stálé aktivity jako je např.
Aqua-aerobic, sportovní turnaje (šipky, volejbal, ping-pong, fotbal, basketball..), živá hudba, quiz time, lekce tančení, kreativní workshopy.

Každý večer v 19:15 nebo můžete jít i ve 21:00 (ale je tam více lidí) se pořádají v divadle obrovské show. My si nenechaly ujít ani jednu! Poslechly jsme si slavné popové písně od skvělé hudební skupiny, retro hudbu, také italského operního zpěváka, viděly jsme magickou show přímo z Las Vegas, akrobatická vystoupení a mnoho tanečních vystoupení.

Každý den také byly různé speciální akce – barevná párty, bazénová párty, tropická párty, retro párty, karaoke, The voice of the sea, promítání Superbowl, kabaretní show, market, ledové sochy, pizza show, módní přehlídka, kuchařská překvapení – první den přinesl kuchař obrovské zmrzlinové dorty k bazénu, druhý den vyřezal z jídla sochy…

Tipy na výlety

Naše loď zastavovala na 6ti místech a zbylé dny jsme strávily na moři. Kdy loď připluje do přístavu a kdy máte být zpět na palubě je opět napsáno v lodních novinách.

Na některých místech (u nás to bylo Belize a Kajmanské ostrovy) nemůže loď kotvit až u břehu a je nutno se na břeh dopravit pomocí tzv. tenderů (čluny pro odhadem 150-200 lidí). Lístek na člun si vyzvednete den předem nebo daný den ráno. Na lístku budete mít pořadové číslo a až vyvolají v reproduktorech vaše číslo, můžete jít na člun. Čluny plují celé dny tam a zpět a můžete se libovolně přepravovat. Jen na tu první ranní plavbu je třeba lístek. Stejně tak, když loď zakotví až u břehu, můžete se pohybovat zcela libovolně z lodi i zpět na loď. Jen při výstupu ukážete lodní kartu a při nástupu znovu. Je nutné si s sebou pro identifikaci vzít i ID nebo cestovní pas.

Naše zastávky:

Bahamy (Nassau)
Jamajka (Ocho Rios)
Kajmanské ostrovy (Grand Cayman)
Belize (Belize City)
Honduras (Roatán)
Mexiko (Cozumel)

Tipy co na těchto místech můžete vidět vám napíšeme zase příště 🙌🏻

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s