Napůl cesty do cíle 🎓

A je to tady! V rukou držíme naše absolventské práce, výstup celého studia a naši roční práci🙏🏻. Ne sranda, to byste nám stejně nikdo nevěřil😂. Půlroční práce bude přesnější. ALE za to vytrvalé práce!

Souběžně se psaním jsme cestovaly✈️, přednášely🎤, pracovaly💻, začaly se učit další cizí jazyk🇪🇸 a rozjely jsme asi 10 nových projektů. Vlastně jsme si hledaly jakoukoliv jinou činnost než psaní AP🤔.

Chtěly jsme to vzdát jen přibližně tisíckrát a den co den jsme přemýšlely proč jsme si zvolily tak blbé téma🤦‍♀️. Byly jsme smířené s tím, že půjdeme na druhý termín v září🙀. Rodiče kolem nás chodili obloukem, pomalu v naší přítomnosti ani nedýchali, abychom měly klid😂.

Poslední týdny nás to ale fakt začalo bavit! Dokonce jsme jeden celý víkend nespaly a od pátku do pondělního rána přepočítávaly procenta🤓. To je fakt real😜!
Carol si dala jednu ledovou kávu s 0,0001 % kofeinu (to je víc kofeinu než vypila za posledních 10 let) a tak ji to nabudilo, že jela nonstop. Nakonec jsme absolventskou práci odevzdaly s dvoutýdenním předstihem💙

Pak jsme ale začaly přemýšlet nad tím, kde si máme absolventky vytisknout, když je všude zavřeno skrze Covid-19🤔. Našly jsme firmu http://supervazby.cz , která funguje a zasílá balíky kurýrem zdarma! Zvolily jsme černou a modrou vazbu a zlaté písmo. Navíc byla možnost si doobjednat i CD, takže opravdu bez starostí👍🏻! (Kdo z vás má ještě doma CD/DVD?🤔). Vyřízení objednávky trvalo pouhé 3 dny. Můžete si připlatit za rychlejší vyřízení objednávky👍🏻. Ne že my bychom někam spěchaly, stejně to nemáme jak odevzdat😂.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s