Sport v USA 🇺🇸

Sport🏀 je pro američany velkou prioritou, už jen z důvodu získání co nejvyšších stipendií na univerzitách🎓. Také je známo, že američani chodí podporovat své městské týmy a nedají na ně za žádnou cenu dopustit! Při našem prvním tripu do USA jsme se rozhodly vždy zajít na nějaké sportovní utkání a nasát tu pravou atmosféru.

Poprvé jsme šly na baseball⚾️ Brooklyn Cyclones vs. Staten Island Yankees. O 3 měsíce později jsme se vrátily zpět do New Yorku a zvolily jsme lední hokej🏒 – New York Islanders vs. Vancouver Canucks a potřetí jsme si vybraly opět baseball⚾️ Los Angeles Dodgers vs. Arizona Diamondbacks.

Postupem času jsme také zjistily, že není úplně vhodné nosit na kšiltovkách loga jiných než místních týmů🤔. Carol je velká fanynka Bostonu💙 (Red Sox, Celtics, Bruins a hlavně New England Patriots) no a zkuste si vzít jejich kšiltovky a mikiny do New Yorku, L.A. nebo San Francisca🤦‍♀️. Poučily jsme se a snažíme se vozit si kšiltovek více😂, dle států které navštívíme, anebo raději nenosíme žádné👍🏻. Fungovalo to do doby než si Carol pořídila kryt na iPhone s logy všech Bostonských týmů a zapomněla si ho před odletem do USA vyměnit🤦‍♀️. Bavily jsme na Floridě s lidmi z Philly a když viděli její kryt, tak se s náma rychle rozloučili😂.

Našim dalším cílem je sehnat lístky na americký fotbal🏈, nejlépe na New England Patriots (i když bez Bradyho, ach jo!) za trochu slušnou cenu. Superbowl jsme letos na Floridě minuly o dva dny👎🏻. Také bychom chtěly vidět američany tolik oblíbený lakros a roller derby.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s