10 Top zážitků z cest 🌎

Těch máme naštěstí neuvěřitelné množství! A i když se nám občas stane něco fakt šíleného (téměř každý den, na to jsme prostě experti..) tak stále převládá to pozitivní. Na tomhle článku bylo dost těžké se pořádně shodnout a vymyslet takový žebříček topovek 🙄 ale nakonec jsme se shodly na těchto. Nejsou seřazeny od nejlepšího..

1. Kajaky v Nevadě 🛶

Kajakování jsme absolvovaly s našemi skvělými kamarádkami Terkou a Peťkou. Ze začátku to bylo trošku chaotické, moc jsme nevěděly jak kajaky ovládat 😅 ale po hodině jsme to nějak pochytily 😅. Pluly jsme Black canyonem u Hooverovy přehrady ve státě Nevada (Poblíž Las Vegas🇺🇸 ) a bylo to prostě amazing!

2. Zábavní parky 🎢

Zábavní parky, naše vášeň. V Evropě hlavně Europa park, Heide park a v USA Universal studia na Floridě, Kalifornii a Six Flags v Kalifornii. Jako fans Harryho Pottera pro nás Universal studia byla prostě ráj! V Six Flags jsme pro změnu vyzkoušely jednu z nejdrsnějších atrakcí (pro nás strop 😅) na kterou nezapomeneme ani kdybychom chtěly. 😅

3. Parasailing v Egyptě

Parasailing byla vlastně taková náhoda. Řekly jsme si, že bychom to mohly zkusit a za deset minut už jsme seděly na lodi a čekaly. Ten výhled stál opravdu za to.

4. Let vrtulníkem doors-off v NYC 🇺🇸

Další takový bláznivější nápad. Proč nezkusit let vrtulníkem nad New Yorkem.. Bez dveří? To jsme prostě my, když si něco umaneme nejede přes to vlak. Letěly jsme nad celým Manhattanem asi 30 minut. Viděly jsme Empire State Building, Central Park i Brooklyn Bridge ❤️

5. Americké státní svátky 🇺🇸

Byly jsme v USA po dobu Independence day, Halloween i Veterans day. Snad příště zvládneme i Thanksgiving 🙏🏻

6. Bruslení na Miami beach 🌴

Brusle jsou naše srdcovka ❤️ proto jsme se rozhodly si je půjčit i na Floridě a projet si celé Miami beach po promenádě.

7. Plavání s rejnoky na Kajmanských ostrovech

Jeden z našich největších snů. Tady máte důkaz, že se sny opravdu mohou splnit.

8. TV show 🎬 – NYC, L.A.

V New York City se nám podařilo sehnat lístky na natáčení The Late Show with Stephen Colbert a The View s Whoopi Goldberg. V Los Angeles jsme se o rok později dostaly na natáčení The Voice s Gwen Stefani, John Legend, Kelly Clarkson a nakonec jsme také byly na natáčení The Late Late Show with James Corden.

9. Šnorchlování 🐠

Další naše srdcovka. Ti kdo nás znají ví, že moc neposedíme a pořád někde lítáme. Nejsme typy lidí co leží u moře a opalují se. Většinou si v moři zaplaveme za jednu dovču tak 2x a hned odcházíme. Když je ovšem někde pěkné místo na šnorchlování, to je jiná! Vybraly jsme tři nejkrásnější místa – Hanauma Bay – Havaj, Giftun Island – Egypt, Blue lagoon – Malta.

10. Zbytek 😅

Noo, zjistily jsme, že 10 je dost málo, takže připisujeme další zážitky.

  • Trek v Red Canyon, Izrael
  • Baseball v NYC, L.A.
  • Hokej v NYC
  • Mayské pyramidy v Belize
  • Aligátoři v Everglades
  • Silvestr v Budapešti a Vídni
  • a mnoho dalšího…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s