Vánoční pohoda? 🎄

Nechápeme proč se říká, že jsou Vánoce svátek klidu 😅. My jsme se od 20. prosince prakticky nezastavily. Nákupy, balení dárků, zdobení stromku a od 24.12. samé návštěvy. Až v tyto svátky si člověk uvědomí jak obrovskou rodinu vlastně má 😅❤️.

Stromek máme tentokrát trošku nižší, loni nám odíral strop 😅, zvolily jsme jednoduché dekorace. Naopak balení dárků v tom se vyžíváme – samolepky, stuhy, mašle, aneb není důležité co je uvnitř ale kolik si s tím dal člověk práce!

Za nás je rozhodně tím nejhezčím na Vánocích to, že se rodina dokáže pořádně domluvit, sejít se, udělat si čas. Také milujeme Vánoční trhy! Viděly jsme krásné trhy v New Yorku, Budapešti, Krakově, Vídni.. Letos jsme se spokojily s trhy v Kroměříži, které ale naprosto předčily naše očekávání! Doporučujeme si najít chvíli času a vyrazit na výlet! K tomu ještě Vánoční oblečení, svetry se soby, sněhovými vločkami ❤️…

My rozhodně nejsme jedny z těch, co se na Vánoce ❄️ těší celý rok a odpočítávají dny, ale když už to přijde, tak si nejvíc užíváme to sváteční jídlo! Všude chlebíčky, jednohubky, cukroví, bramborový salát, řízky a ryby. Vždy je vše tak rychle pryč, že jsme ani nestihly vyfotit žádnou pořádnou fotku!

Nejsme žádné profi kuchařky, ale přiložíme vám zde recept na tradiční jídlo, které doma všichni zvládnete! 🙏🏻 Hlavně bez stresu, rychle a s málem surovin. ZARUČENO!

Nastrouhejte na drobno Eidam (my už poslední dny strouháme 700 gramů a pořád to nestačí 😄), společně s taveným sýrem vložte do mísy. Přidejte trošku tatarky a česnek (hooodně česneku) 😅. A na závěr stačí míchat a míchat a mazat a mazat. Asi vám všem už při první větě došlo jaký recept to je 👍🏻 ale můžeme zaručit, že to je největší klasika, která nikoho neurazí! Tip na závěr: u nás doma si na jednohubky rodiče dávají kousky mandarinek. Pokud máte rádi Pizzu Hawaii, tak touhle kombinací určitě taky nepohrdnete!

Cukroví (letos jsme nepekly, jen jsme posbíraly po troškách po rodině 😜, každý se toho po čase rád zbaví 😜).

Všem vám přejeme šťastný Nový rok 2021! Málo kilo nahoře ale spoustu cestovatelských zážitků, klid, zdraví a pohodu.

Jedna myšlenka na “Vánoční pohoda? 🎄

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s