Rok 2020 v kostce 🎲

V roce 2020 se toho stalo dost – zbytečných promrhaných dnů i zásadního.

Leden

Začalo to hezky. Vyrazily jsme do USA na Floridu, kde jsme si prošly Miami ulici po ulici 😅a odkud jsme cestovaly po Karibských ostrovech (Bahamy, Jamajka, Kajmanské ostrovy, Belize, Honduras, Cozumel). Plážová idylka, skvělé jídlo, létání s dronem, koupání na Jamajských vodopádech, a do toho všeho jsme dokončovaly absolventskou práci na VOŠ.

Únor

Kolem poloviny února jsme se vrátily z Karibiku zpět do ČR, do zimy. Vlastně jsme měly štěstí (Nebo ne?😄) – letěly jsme téměř prázdným letadlem✈️ a týden po našem příletu začaly „lockdowny“.

Březen – květen

Březen až květen byl tak nudný, že jsme ty měsíce raději spojily v jeden. V březnu jsme úspěšně dopsaly absolventskou práci✅ a postupně se začaly připravovat na absolutorium. Bydlely jsme na školních kolejích v Ostravě, kde jsme trávily 24/7, protože bylo vše zavřené. Musíme říct, že po měsíci už nám z toho fakt hrabalo. Šily jsme roušky, bruslily, obden dělaly Pana cottu😄 a jezdily na elektrických koloběžkách po Hulvákách😄. Carol a téměř celá její rodina má v květnu narozeniny, tak jsme je v rámci možností „oslavily“.

Červen

Začátkem června jsme se jely odreagovat do Českého Švýcarska a načerpat psychické síly na absolutorium, které nás za pár dnů čekalo. Denně jsme se otužovaly v přírodním jezírku a chodily na túry do lesů. Absolutorium dopadlo úspěšně, červený diplom! (to je jasný, jinak by nás doma zabili a tohle by neměl kdo psát😄). Nejhezčím dnem tohoto měsíce byla rozhodně třídní rozlučka, která se fakt moc povedla ❤️.

Červenec

První týden v červenci jsme cestovaly po jižní Moravě a pak jsme se vydaly na Maltu🇲🇹. Tehdy nám to hezky vyšlo – skoro bez roušek a restrikcí. Posledních 10 červencových dní jsme pak trávily v Chorvatsku, kde jsme navštívily krásná Plitvická jezera a vyšláply si pár kopců. Hodně času jsme trávily na paddleboardech.

Srpen

Srpen jsme částečně věnovaly opět cestování po Česku a plnění soutěže Dream Race, kde jsme nasbíraly docela slušné body😅. Jely jsme na do Prahy na Prague Pride a z Prahy rovnou na Šumavu. Týden jsme byly na chatě u Lipna (tvl, to bylo ale špinavý 😅), cestovaly po jižních Čechách a Rakousku a ze Šumavy jsme se vydaly na víkend do Karlových Varů, kam pravidelně jezdíme na KVIFF, a tak jsme si to nahradily alespoň takhle pomyslně. Konec srpna jsme si vyhradily na Portugalsko, které jsme si ihned zamilovaly. Ty Lisabonské kopce nás trošku překvapily, ale stálo to za to!

Září

V září jsme uspořádaly naši poslední cestovatelskou přednášku v Rybízáku ve Frýdku-Místku, zašly jsme si do Ostravské ZOO a odstěhovaly se do Prahy, kterou jsme začaly procházet křížem krážem, od botanické zahrady až po letecké muzeum.

Říjen

Říjen byl trošku akčnější. Ze dne na den jsme se rozhodly, že poletíme na Mallorku a projedeme ji na kolech, což se také stalo. Jezdily jsme kopce nekopce a zašly jsme si do Taco Bell, které nám z USA mega chybí. Také jsme v Ostravě na VOŠ nachystaly cestovatelskou foto výstavu. Snad bude brzy k vidění veřejnosti.

Listopad

V listopadu jsme domalovaly náš cestovatelský obraz✅, nastoupily jsme na vysokou školu🎓, a protože hned začala distanční výuka, tak jsme se rozhodly letět procestovat Mexiko🇲🇽 s krásnou přírodou, mořem, nádhernými plážemi, spoustou zvířat, květin a úžasným jídlem. Mexiko v našich srdcích zaujmulo první příčku❤️ a na pláži na ostrově Isla Mujeres jsme se vzaly👰.

Prosinec

Z Mexika jsme se vrátily až těsně před Vánoci🎄, nastoupily jsme do karantény a celé vánoční svátky i Silvestr🎆 trávily s rodinou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s