KPZ 🔦

Pořízení KPZ (krabička poslední záchrany) jsme zvažovaly už dlouho. Na cesty sebou vozíme spoustu užitečných věciček pro záchranu v obtížných situacích, ale vždy je máme poházené po různých částech batohu nebo spolu s kosmetikou v kosmetické tašce, což je total nepřehledné. Taková pidi plechová krabička, kde je uloženo vše důležité pohromadě, to je prostě pecka!

Po delších úvahách jsme si zvolily tuhle KPZ, kde je přes 25 předmětů, které vám mohou dost usnadnit život a hmotnost je pouhých 160 gramů! Hned po otevření plechové krabičky je na víčku zrcátko a návod první pomoci. Nechybí ani šitíčko (6 nití, jehla, mini sichrajska, knoflíky), lano Nanocord (konečně nebudeme muset věšet prádlo na židle), lepící páska, metr, píšťalka, voděodolné zápalky, svítící tyčinky, skalpel, multifunkční kleště (nožík, pilníček, šroubovák, otvírák), multifunkční kovová karta (otvírák na konzervy, nůž, šroubovák, pravítko, otvírák na lahve, pila, škrabka, atd.), vteřinové lepidlo, kompresovaná utěrka a mnoho dalšího.

Pokud vás zajímá kompletní vybavení KPZ, tak přikládáme video. Největší sranda je skládat poprvé vše zpět do krabičky, trošku jsme se zapotily. V balení je přiložen návod, kterého se můžete držet. Nám se to zázračně po pár minutách podařilo, vlezlo se vše 😀.

Pokud vám některé předměty z KPZ nevyhovují, nebo je nevyužijete, tak si je můžete nahradit svými vlastními. Jen budete muset trošku zauvažovat, jak to do krabičky naskládat. My například prozatím vyměnily vteřinové lepidlo za pár dalších sirek.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s