Charitativní běhy 🏃‍♀️

Již od roku 2018 jsme hrdé ambasadorky charitativních běhů, proto jsme se rozhodly vám některé běhy představit podrobněji a třeba trošku motivovat k účasti.

Nejsme profi běžkyně, ale vždy se rády běhů zúčastníme (obzvlášť těch charitativních). Pokud běhání není vaše parketa, tak nevadí. Zapojte se do běhu i tak. Jde o to se zúčastnit, ne vyhrát. A někdo musí být poslední 😅

Neon Run s kuřetem je 3 km dlouhý běh na pomoc dětem, které to potřebují. Sbírka Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize. Pomáhá znevýhodněným dětem po celé ČR. Podpořil již 200 tisíc dětí!

Avon běh – kdo by neznal Avon běh. I tak ho řadíme mezi jeden z nejlepších běhů v ČR. Běh v délce 5 km na podporu žen s bojem proti rakovině prsu. 100 kč ze startovného je věnováno společnosti AVON, která podporuje prevenci a pomoc těmto nemocným ženám. My se nejraději účastníme trati v Olomouci, ale zkoušely jsme i ostravskou.

Run for the oceans – nejlepší na závěr! Akce Run for the oceans pravidelně spojuje všechny běžce napříč světem. Adidas ve spolupráci s organizací Parley odstraňují plasty z pláží dle počtu běžci uběhnutých kilometrů. Za každý jeden kilometr z pláží odstraní 10 plastových lahví.

Další zajímavé běhy v ČR:

  • Zombie run (běhá se v oblasti pražského Vítkova, takže pro milovníky kopců ideál.)
  • Winter run (doporučujeme olomouckou trasu)
  • RUNdál (série běžeckých závodů – jarní, letní, podzimní i zimní)
  • Rainbow run (Barevný běh v Ostravě se spoustou zábavy a charitativním projektem Daruj duhu)
  • Český běh žen (krásná trasa Ostravou)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s