Prison Island

Prison Island je ojedinělý pražský koncept. Jedná se o indoorovou hru pro 2 a více hráčů. Vše se odehrává ve dvoupodlažní budově – vězení, kde je 30 jednotlivých cel ve kterých plníte úkoly.

Úkoly jsou zaměřené na myšlení, rovnováhu, fyzičku i trpělivost. Za plnění úkolů v celách získáváte body pro svůj tým. Úkoly jsou časově omezené (2-5 minut). Každou celu můžete zkusit vyřešit vícekrát. My do jedné šly celkem desetkrát. Většinou jsme při prvním vstupu hned nepochopily co máme plnit, tak jsme to po vypršení limitu zkusily znovu.

Nechceme vám kazit jedinečný zážitek a překvapení, takže více fotek sdílet nebudeme, ale pro náhled jde např. o celu, kde musíte házet basketballové míče do košů – ale do všech a vícekrát.

Určitě doporučujeme ve hře strávit alespon 2 hodiny ať si to naplno užijete a stihnete co nejvíce cel. Pokud budete dvě osoby jako my, tak se nenechte zaskočit tím, že jsou některé cely určené 3 osobám. Některé se dají splnit i tak ve dvou. Je fajn si to zkusit, za to nic nedáte:)

2 komentáře: „Prison Island

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s