F7Escape

Před Vánoci jsme si uvědomily, že jsme za celý rok 2021 nevyzkoušely žádnou únikovou hru, a tak jsme začaly hledat.. A našly jsme!

F7Escape je úniková hra filmové sedmičky. Vzhledem k naší vášni k filmům, filmovým festivalům a CSFD 😃 bylo jasné, že to je to pravé, co hledáme. Pravidelně sledujeme youtube kanál filmové sedmičky, což ještě znásobilo naše nadšení. Nadšení díky kterému jsme se vydaly na čtyřhodinovou cestu do Prahy a zase zpátky domů.

Pokud nemáte žádné zkušenosti s únikovou hrou, tak cílem je pochopitelně uniknout 😃. Během stanoveného času plníte úkoly, hledáte indicie a s tím i cestu ven.

Nerady bychom zde spoilerovaly, vyzrazovaly správné řešení apod., co ale můžeme zmínit je, že se v únikové hře bude pracovat s počítačem do kterého budete vkládat svá řešení. Všechny úkoly souvisí s filmy, velmi známými filmy (ufff) my jsme neviděly vlastně jen jeden. I kdyby jste daný film neznali, nevadí to. Úkoly jsou promyšlené tak, abyste je vyřešili i bez znalosti daného filmu!

Celý prostor je jako jedno velké muzeum rekvizit z filmů, což vás skvěle vtáhne do atmosféry. Pokud byste si přeci jen nevěděli s nějakým úkolem rady, stačí se zeptat a obsluha vám určitě ráda napoví.

Úniková hra F7Escape sídlí v Praze 4 a je nutné si udělat rezervaci předem. Pokud milujete filmy tak jako my, neváhejte a zkuste hodit nový rekord!

Jedna myšlenka na “F7Escape

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s