11 tipů kam v New York City zdarma! 🇺🇸

Míříte do New York City a nechcete vyhodit kupu peněz za vstupné na památky/atrakce? Máme pro vás pár tipů, kde je v New Yorku vstupné zdarma nebo dobrovolné.

ZOO v Bronxu – Každou středu můžete od 10:00 do 17:00 navštívit ZOO v Bronxu zdarma. ZOO si drží místo 5. nejlepší ZOO světa. Nicméně je nutná rezervace listků dopředu – zde.

Staten Island ZOO – U ZOO ještě zůstaneme. Další středu můžete využít k prohlídce ZOO na Staten Island, kde je vstup zdarma od 14:00. K přepravě na Staten Island využijte ferry zdarma.

NY aquarium – Poslední tip na středu máme NY aquarium na Coney Islandu. Od 15:00 je vstupné opět bezplatné. V aquariu nejsou pouze žraloci, ale také lachtani, tučňáci a vydry. Rezervace lístků je nutná předem – zde.

Guggenheimovo muzeum – Sobotní večer můžete věnovat návštěvě muzea Guggenheim, které je zaměřeno na moderní umění. Od 18:00 do 20:00 opět platí nabídka „Pay what you want“. Minimální částka je 1 USD, očekávaný příspěvek je 10 USD.

Whitney Museum of American Art – Muzeum amerického umění můžete navštívit zdarma v pátek mezi 19:00 – 22:00. Lístky zde.

American Museum of Natural History – Muzeum, kde se platí dobrovolné vstupné – každý den. Otevírací doba je od 10:00 do 17:45. Doporučujeme si vyhradit celý den, rozhodně je co vidět! Muzeum se totiž skládá z 25ti propojených budov a 46ti sálů. Zajímavostí je, že se zde točil film Noc v muzeu.

New York Hall of Science – Pokud máte menší děti, rozhodně zvažte návštěvu Hall of Science, kde je vstup zdarma každý pátek od 14:00 do 17:00. V centru jsou vědecké pokusy, které si můžete vyzkoušet. Není to jen pro děti 🙂

Muzeum 11. září – V NYC najdete nejen památníky na počest obětem teroristických útoků z 11. září, ale také muzeum, které je zpřístupněno každé úterý od 17:30 do 19:00 zdarma. Vstupenky zde.

Pivovar v Brooklynu – Sobotní odpoledne od 13:00 do 18:00 můžete strávit návštěvou pivovaru v Brooklynu, kde každou hodinu začíná prohlídka s výkladem zdarma.

Botanická zahrada v Brooklynu – od prosince do února je od pondělí do pátku vstupné pay what you wish.

Julliard School – Také stojí za to navštívit Juliard school, kde každý téměř den probíhají vystoupení zdarma. Program mají zveřejněný na webových stránkách školy.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s