Aqualand Moravia

Po delší době jsme se rozhodly znovu vyrazit do Aqualandu Moravia. Za poslední roky jsme navštívily hodně aquaparků – v ČR i zahraničí, ale Aqualand se nám líbí nejvíce.

Jako obvykle jsme cestovaly veřejnou dopravou. Autobus staví přímo před vchodem. Zamířily jsme ke kase pro hodinky s čipem, kterými se v areálu platí, a následně do šaten. Vnitřní prostory jsou skvěle vyhřáté, takže jsme nikde nezmrzaly a mohly jsme v průběhu dne v klidu relaxovat na lehátkách, což se hodilo hlavně po vydatném obědě! Lepší gratinované brambory jsme nikdy nejedly! A to víte, že Carol jí brambory 365 dní v roce, to už je znalec!

Zdá se nám, že čím starší jsme, tím jsme na ty tobogány větší poseroutky :-)) z 28 tobogánů a skluzavek jsme se odhodlaly ke sjezdu pouze 5 z nich :-)), takže pokud mezi vámi bude odvážlivec, který sjede všech 28, dejte nám vědět! #challengetime

Od naší poslední návštěvy Aqualandu už uběhl nějaký ten pátek, takže jsme pozorovaly jaké změny se v areálu odehrály. Neuniknul nám zmrzlinovací stroj (vlastně nám neuniknul celkem třikrát). Doporučujeme vanilkovou zmrzlinu! Navíc je fakt super zážitek si vzít kelímek ze zmrzlinovače a nechat si natočit zmrzlinu sám :D)

Tentokrát byl v provozu venkovní bar namísto vnitřního, což bylo skvělý, protože teploty v den naší návštěvy dosahovaly téměř 30 stupňů. Piña Colada a Aperol Spritz nás opět nezklamaly! Od 1.7. začíná letní sezóna a venkovní areál se otevře naplno! Pokud se nemůžete rozhodnout kdy vyrazit, tak vám to příliš neulehčíme. V letním období jsou otevřené všechny atrakce a v zimním zase oceníte úžasné termály. Ideálně tedy přijeďte dvakrát :D)

Čemu jsme ovšem nejvíc propadly byly termální bazény Romulus, Remus a Relax pool. Doporučenou dobu pobytu jsme si musely fakt hlídat! Ve finále jsme to řešily způsobem, že jsme po těch 5 minutách z bazénu vylezly.. A přešly do druhého. Najednou se člověk podívá na čas a zjistí, že už je skoro večer. Musíme podotknout, že tolik relaxu jsme nezažily minimálně rok. Nechat mobil ležet ve skříňce v šatně, nestarat se o práci, o nic.. No wow! Do Aqualandu by to chtělo permanentku.

Na závěr máme tipy na letošní akce:
02/07 – Zahájení sezóny – vystoupení Jakuba Děkana, Vladimíra Hrona, Stanislava Hložka a Čiperků 
06/08 – Narozeniny Aqualandu s vystoupením kapely PEKAŘ
27/08 – Koncert Kapitána Dema

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s