Healing festival 2022 🌟

Letos jsme se poprvé vydaly na Healing festival. Zjistily jsme, že byl festival přesunut z Brna do Holešova, který máme „za rohem“, a tak jsme na pár dnů vyrazily.

Už na začátku musíme říci, že Healing festival totálně předčil naše už tak vysoké očekávání. Tak příjemnou a klidnou atmosféru jsme dlouho nezažily. Nikam se nepospíchá, všude kolem klid, porozumění a vzájemná soudržnost. Slovy se to příliš popsat nedá, festival musíte zažít sami.

My si po letech sbalily stan, spacáky a karimatky a vyrazily do Holešova. Prostory byly krásné, našly jsme si stinné místo pro stan a přestože kolem nás byly dalších stanů stovky, tak nikdo nikoho nerušil. Všichni byli velmi ohleduplní a přátelští. Ideální stav! Všude kolem kam jsme jen dohlédly byla nádherná výzdoba. Nás totálně odrovnaly úžasné lapače snů, relaxační stany a houpací sítě a spousta světýlek, kam jen oko dohlédlo.

K dispozici jsme dostaly magazín o festivalu včetně programu (ten jsme si tedy promyslely už doma:) a jen jsme přemýšlely, jak to všechno stihneme. Na konec jsme přišly na to, že prostě není důvod stíhat vše. Užívaly jsme si momentu, nikam nespěchaly a ve finále obcházely úplně jiné přednášky, než jsme původně chtěly. Zažily jsme spoustu koncertů, přednášek, workshopů, meditací, zahajovací ceremoniál…

Taky jsme si vychutnávaly super veganské jídlo! Zmrzlinu od Božský kopeček, Kombuchu. Moc se nám líbil nápad nevyužívat jednorázové nádobí! Zkrátka každý přišel se svým talířkem, hrníčkem, anebo si zapůjčili, umyli a vrátili. Byla moc fajn atmosféra zajít si do umývací zóny opláchnout hrníček ve voňavých přípravcích Tierra Verde a pokecat s lidmi kolem. A co se týče pitné vody, tak se o ni starala firma STABFOR a byla fakt úžasná! Běžně vodu z kohoutku nepijeme, protože u nás ve městě není nic moc, ale tahle se pila sama!

Takže pokud váháte co dělat příští rok, mrkněte na video, nechte se unést a kupujte lístky hned jak budou v předprodeji!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s