Spendee 💲

Nevíte jak si (např. během cestování) efektivně počítat kolik peněz jste utratili a za jaké položky? My si dlouhé roky tvořily tabulky se sloupečky – ubytování, jídlo, MHD, vstupné apod., což byla jedna velká katastrofa. Především přepočítávání peněz z jedné měny do druhé. Během pár dnů jsme měly bordel v přepočítávání kurzů a naše tabulky byly vlastně k ničemu.

Pátraly jsme po lepší, vhodnější variantě, která nám ušetří čas a nervy a našly jsme aplikaci Spendee, která má kořeny v ČR. Aplikace je kompletně v českém jazyce. Aktivovaly jsme si premium účet pro zpřístupnění všech užitečných funkcí.

Během pár minut jsme si do aplikace připojily všechny běžné účty. Nejvíce času nám zabralo přemýšlení nad všemi těmi hesly do bank 😃. Krásně tedy vidíme jaký je zůstatek na všech účtech. Data se synchronizují v reálném čase.

Transakce se aktualizují ve Spendee automaticky. Kdykoliv nám na účet přijdou peníze, tak Spendee automaticky aktualizuje výši zůstatku. Když zaplatíme kartou, tak naopak útrata „spadne“ do určité kategorie – jídlo, doprava, cestování, zábava, nákupy…

Máme tak díky interaktivním grafům skvělý přehled o tom, kolik peněz utrácíme za jednotlivé položky a dokázaly jsme hodně věcí omezit.

Přidaly jsme si do Spendee manuálně i peněženku – Cash. Tady si útraty do jednotlivých kategorií (jídlo, transport atd.) zařazujeme samy. Obrovskou výhodou je, že můžeme značit výdaje i v dalších měnách. Nemusíme tedy už přepočítávat nic složitě dle kurzů, Spendee vše udělá za nás. Ráno zaplatíme eury, odpoledne dolary a večer mexickými pesos. Aplikace vše přepočítá do českých korun.

No a třešničkou na dortu jsou tzv. Rozpočty. Vytvořily jsme si rozpočty dle zemí, které letošní rok navštívíme. U každé země jsme si stanovily maximální budget, který můžeme utratit a krásně vidíme, kolik jsme už utratily, nebo jaký obnos můžeme spotřebovat za jeden den. Tohle člověka ve spořivosti jen podpoří!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s