Výbava na cestu Amerikou

Původně jsme si myslely, že se snad do batohů všechny věci ani nevejdou, ale na konec jsme byly mile překvapené. Ještě nám zůstala troška místa.

Celkově sebou vezeme 25 kg výbavy (včetně oblečení a bot, které máme na sobě), což není úplně špatné. Realita je zhruba 10 kg v batohu na osobu. Největší část samozřejmě zaujímá oblečení, které si nechceme kupovat na místě, ale zvolily jsme z velké části kvalitní Salomon značku. Kvůli naší tvorbě máme také nadbytek elektroniky. Kosmetika je spojena s lékárničkou. A co se vztahuje do kategorie ostatní? To co se jinam nevešlo – potápěčské brýle, moskytiéry, čelovky…

Oblečení 🥾 – 9 128 g

Nejvýraznějšími položkami jsou zde samozřejmě boty. Pro představu, vezeme si každá 4x kraťase, 2x mikina, 6x triko, 2x leginy, 2x plavky, 2x boty, 1x bunda, dále pončo, multifunkční šátek, bezpečnostní ledvinku, kompresní ponožky, kšiltovku a spodní prádlo.

Elektronika 📱 – 5 905 g

Této kategorii vévodí notebooky a akční kamery. Vezeme – 2x notebook, 2x akční kamera s příslušenstvím, 3x mobilní telefon, 1x hodinky, dále stativy, držáky, obaly, flash disky, paměťové karty, sluchátka.

Vaření 🥘 – 1 457 g

Vařit outdoorově příliš často nebudeme, takže zde je výbava značně omezená. Vezeme sadu nádobí (mini hrnec, 4 misky, pokličku), 2x filtrační láhev, skládací misku, vodní filtr, skládací láhve, sirky, zapalovač, špunt do umyvadla, nůž, multifunkční kartu přežití.

Ostatní – 4 500 g

Co se nevešlo do jiných kategorií? Krosny, sportovní batohy, dokumenty, potápěčské brýle, dioptrické brýle, čelovky, moskytiéry, zámečky…

Kosmetika, léky 💊 – 3 383 g

Repelenty s DEET, černé uhlí, antibiotika atd., magnesium, KPZ…

Spaní 🛌 – 627 g

Dlouho jsme se rozmýšlely nad spacákem, ale na konec zvítězily deky. Snad během cesty někde seženeme kvalitní (a ideálně levný :D) spacák. Máme sebou 2 deky, 2 skládací polštáře, špunty do uší.

A co závěrem? Budeme vás informovat, kolik věcí vezeme zbytečně, co je dobrý nechat doma, ubrat a netahat. Také budeme testovat spoustu nového vybavení, podělíme se tedy i o recenze produktů.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s