Vysoká škola ✅

Konečně je to tady! Ano, ten slíbený článek taky.. Ale hlavně finish našeho studia. Když jsme se v roce 2020 přihlásily na vysokou školu do Příbrami, tak jsme pomalu ani netušily, kde ta Příbram vlastně leží. Následně jsme přišly na to, že nám cesta zabere zhruba 6-7 hodin jedním směrem a byly jsme fakt rády za dálkové studium.

V září jsme začaly psát bakalářské práce a v březnu to konečně přišlo, státnice! Ale to bychom předbíhaly…

Bakalářské práce se nám psaly dobře, svižně, přeci jen se už projevily zkušenosti z VOŠ s absolventskou prací. Přemýšlely jsme, kde si nechat práce vytisknout a jednomyslně jsme se shodly na SuperVazby.cz, jako minule. Tentokrát jsme si nechaly vytisknout jednu BP černou klasiku do školy (barvy by u nás ve škole nerozdýchali 😃) a pro nás jsme si objednaly krásné designové barevné vazby. #designovediplomky

Největší dilema přišlo u samotné objednávky, kdy jsme během zpracování zjistily, že máme špatně popsané desky. Volaly jsme tedy na pobočku prodejny (bydlíme na vesnici, k nám se ještě SuperVazby nedostaly 😃, ale ve všech větších městech v ČR je najdete!) a paní nám desky expresně opravila.

Zásilka byla připravena k odeslání (Zásilkovna ji měla vyzvednout v 9:00) a my dostaly v 8:30 zprávu ze školy, že máme upravit jeden list uvnitř BP. Opětovně jsme volaly na pobočku, (to už si nás paní pamatovala 😃) připadaly jsme si jako největší exoti 😃 a nechaly BP rozvázat, upravit a znovu svázat. Tolik asi k tomu, jak ochotní jsou v SuperVazbách zaměstnanci! Tolik tolerance, empatie a trpělivosti jsme dlouho neviděly.

Pokud budete potřebovat tisknout práce, včetně designových vazeb, můžete uplatnit slevový kód TRAVEL10 a ušetříte 10 % z ceny. Sleva se vztahuje i na službu korektury. Kurýr vám doručí zásilku už od 3 pracovních dní. Pokud jste zaspali deadline a potřebujete tisk super rychle, pak je možné dodání už od 2 hodin. Práci si musíte vyzvednout na pobočce. Věříme, že se tato informace bude někomu z vás hodit, asi každý máme kamarády, kteří dopsali BP tzv. za 5 minut 12. Vytiskli a druhý den odevzdali 😃.

Samotné státnice proběhly šíleně rychle. Nešly jsme na státnice ve stejný den, ale děleně a do poslední chvíle si byly psychickou oporou. Vše jsme úspěšně zvládly (ufff) a konečně si můžeme pomyslně odškrtnout – studium ukončeno.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s