Malta 🇲🇹

Valletta, Mdina 🇲🇹

Dnes jsme se vrátily z Malty a s tím přichází také poslední článek, který je věnovaný čemu jinému než hlavnímu městu Vallettě.

Další místa kam vyrazit na Maltě 🇲🇹

Máme pro vás posledních pár tipů, kam vyrazit na ostrově Malta. V předchozích článcích jsme již zmiňovaly Popeye village, Blue lagoon, Gozo a mnoho dalšího.

Malta 🇲🇹

Tentokrát trošku obecnější článek o Maltě. Zvláště o našem bydlení, městě kde máme hotel, jídle a taky přihodíme nějaké tipy kam zajít.

Popeye village – Malta 🇲🇹

Popeye village je místo, kde se v 80. letech natáčel muzikál Pepek námořník. Aktuálně místo slouží jako takový mini zábavní park.

Armier bay – Malta 🇲🇹

Dnes jsme vyrazily na sever ostrova Malty, konkrétně do Armier Bay. Od Armier beach jsme vyrazily podél moře po skalách až na Coral lagoon. Bylo…

Malta – měsíční krajina 🇲🇹

Spolu s kamarádkou Gabčou jsme se vydaly na trek na tzv. měsíční krajinu. Jde o úsek ve skalách, kde jsou od moře vybroušené kameny, které…

Marsaxlokk a St. Peter’s pool

Včera jsme vyrazily se známými ze Slovenska do městečka Masaxlokk na místní rybí trhy a poté na trek směr St. Peter’s pool.

Comino a Gozo 🇲🇹

Dlouho jsme přemýšlely zda se na ostrovy Comino a Gozo vydat na vlastní pěst nebo v rámci nějakého lodního výletu. Nakonec jsme našly společnost Hornblower…