Plavba lodí Karibikem část 2. (vybavení, jídlo)

V předchozím článku jsme vám sepsaly obecné informace o plavbě Karibikem s https://www.pttours.cz a tentokrát se zaměříme na samotnou loď Costa Luminosa.

Vybavení lodi

Jak to na lodi vypadá?

Loď měří na délku 294 metrů, na šířku 32,25 metrů, na výšku 37 metrů a váží neuvěřitelných 92 000 tun. Opravdu to není žádný drobeček! Kapacita je 2826 pasažérů a 934 členů posádky.

Na 12ti patrech lodi najdete tohle a mnohem více…

Na lodi jsou dva venkovní bazény, 4 vířivky, divadlo, ping pongový stůl, fitness centrum, nespočet barů, cukrárna, kuřácký koutek, obrovské restaurace, terasa s lehátky, Samsara Spa (za příplatek), víceúčelové hřiště, golfový simulátor a 4D kino (za příplatek), obchody, diskotéka, velkoplošná obrazovka u bazénu, kasino, knihovna, dětská herna, dětské kluby, brouzdaliště…

Jídlo

Jídlo máte zahrnuto v ceně (i v případě, že loď kotví v přístavu). Pokud loď opustíte a půjdete na výlet, jídlo k dispozici již nemáte. Taktéž jsou za příplatky alkoholické nápoje, zmrzlina a různé speciality.

Káva, čaj, voda jsou k dispozici po celý den pro všechny. Ráno jsou k snídani pro všechny džusy, ledové čaje. Pokud si připlatíte z třídy basic na comfort a výše, tak máte k dispozici i nealkoholické nápoje, pivo a víno během obedů a večeří.

My měly na lodi jídlo k dispozici většinou v těchto časech. Malinko se to lišilo ve dny, kdy se kotvilo v přístavu a kdy jsme pluli na moři.

Snídaně 6:30 – 11:00 (musli, jogurty, různé druhy pečiva, zelenina, ovoce, vejce, salámy, sýry..)
Oběd 12:00 – 15:00 (ryby, maso, rýže, těstoviny, brambory, zelenina, ovoce, polévka, dezerty..)
Burgery, grill 12:15 – 15:45 (burgery, hranolky…)
Dezerty 16:00 – 17:30 (brownies, pudinky, croissanty plněné nutellou..)
Salátový bar 17:30 – 3:00 (zelenina, ovoce, salámy, sýry, pečivo..)
Večeře 18:30 – 20:30 (podobně jako na oběd)

Vlastně bylo vždy nejjednodušší se jít projít do restaurace a podívat se, co tam zrovna mají. Jednou to byly zákusky, podruhé pizza, potřetí burgery a hranolky. Hladovět rozhodně nebudete! (Oni dobře ví, proč tam mají tak obrovské fitness!!!)

Za zmínku ještě na závěr stojí fakt, že je na lodi přes 3 000 lidí a přitom téměř nulové fronty v restauracích. Občas musíte chodit kolem a hledat volný stůl, ale vždy někde najdete.

Pokud jsme vás nalákaly, neváhejte a podívejte se https://www.pttours.cz, doporučujeme!!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s