Praha, Velká Amerika, Karlštejn 🇨🇿

Posledních pár dní jsme strávily v Praze a té bude tento článek patřit.

Jako první musíme zmínit naši srdcovku kam vždy míříme jako první ihned po příjezdu do Prahy – zeď Johnna Lennona, která se průběžně obměňuje, a proto vždy stojí za to se tam zajít podívat.

Jako další zmíníme Prague pride, který byl letos úplně jiný než loňské roky, ale my si ho i tak užily. Topovkou celého Pride pro nás byla přednáška „Sociální práce a LGBT“. Jakožto čerstvé absolventky sociální práce jsme si to nemohly nechat ujít a dobře jsme udělaly! Tolik zajímavých informací za hodinu a půl 👍🏻. Pride se odehrával jako vždy na Střeleckém ostrově a také v Kasárnách Karlín, kde jsme předtím nikdy nebyly a šíleně nás tohle prostředí zaujalo. Perfektně využité prostory! 🙏🏻

Jeden celý den jsme věnovaly výletu na lomy a hrad Karlštejn. Túru jsme začaly u lomu Velká Amerika, odtud jsme se vydaly na lom Mexiko, Kanada a Malá Amerika. Skončily jsme přímo pod hradem Karlštejn na který jsme si ještě na závěr vylezly a poté jsme šly přes centrum města Karlštejn na vlakové nádraží. Btw, ochutnaly jsme tam nejlepší trdelník se zmrlinou ever!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s