Cestovatelský obraz 🎨

Před pár týdny jsme narazily na web Malujes – malování podle čísel. Dokonce je možnost si nechat navrhnout obraz dle vlastní fotografie. Bylo jasno! Budeme mít vlastně malovaný obraz s motivem z našich cest.

První dilema přišlo hned při objednávce – kterou fotku vybereme? Naši společnou, nebo krajinu? Moře nebo lesy? Po hodině dohadování jsme se shodly na fotce z Havaje. Jednoduchá fotka – nebe, oceán, hory, pláž. Na tom snad není co zkazit ne? Pár barviček.

Zvolily jsme si rozměr 40×60 cm. Po vytvoření objednávky nám ještě přišlo schválení motivu, že je to v pořádku a také náhled jak by mohl obraz vypadat po vymalování. Samotný obraz nám poštou dorazil za pár dní. Rychlost prvotřídní.

Poštou nám dorazil obraz s obrysy a již namíchané barvy v kalíšcích. K nim pár druhů štětců a také hřebík na pověšení. Když jsme otevřeli krabici a podívaly se na ten obraz, tak jsme se upřímně zhrozily. Tolik mini pidi políček. To jestli my dvě vymalujeme, tak už kdokoliv! První co nás napadlo: „Alespoň, že to nebe je tak velký kus!“

Hned jsme se férově podělily – Carol velké plochy, Deny pidi políčka. Dle našich pečlivých instagramových záznamů jsme obraz malovaly celkem 7 dní. První 4 dny opravdu po chvilkách. Cca hodinku denně. Poslední 3 dny už teda po půl dnech.

Jak to první den vypadalo hrozně a říkaly jsme si, že z toho nic nebude, tak to bylo s každým den lepší a lepší. Jen tu trpělivost! A na konec – je z toho tohle! Už jen pověsit.

Není to stoprocentně dle originálu ale je to NAŠE a byla to teda super zábava. Ani nám nevadil ten lockdown. Malujes – díky za super zábavu! ❤️

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s