Kemp Keramika

Naší cestou českem jsme pokračovaly do plzeňského kraje, konkrétně k přehradě Hracholusky do kempu Keramika. Kemp leží přímo u přehrady a ubytování je možné v chatkách, hobitích domcích nebo můžete přijet se stanem, obytným vozem.

My si vybraly hobití domek, který byl úplně super! Dokonce je před domkem krásné posezení se slunečníkem, na čtení úplně ideál 💙.

Jídlo sebou vozit nemusíte na místě je obrovská restaurace a kiosek. Ráno jsou k dispozici kontinentální snídaně, přes oběd meníčka a odpoledne pizza. Nechybí ani utopenci, nakládané hermelíny, nanuky, klobásky a nápoje všeho možného druhu.

Paddleboard sebou vozit také nemusíte – na místě je k zapůjčení, včetně kajaků nebo třeba holí na minigolf. Daly jsme si turnaj v minigolfu a musíme říct, že to tedy byl souboj až do samého konce. V průběhu nám začalo pršet, no ani to nás neodradilo.

Během léta jsou v kempu velmi často večerní akce – koncerty, promítání letního kina. My jsme stihly koncert skupiny Podvraťáci, film Špunti na vodě, cimbálovku a mnoho dalšího.

Sestřih z našeho pobytu v kempu můžete shlédnout zde

Jedna myšlenka na “Kemp Keramika

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s