TEPfactor

Poslední víkend jsme strávily v TEPfactoru v Chotilsku na Slapech. Chotilsko leží přibližně hodinku cesty autobusem z Prahy.

Abychom to uvedly na pravou míru, TEPfactor je obrovský areál, kde si můžete zahrát hru Pevnost Boyard, ubytovat se, ale i najíst.

My jsme se po příjezdu ubytovaly v bungalovech ve stylu Bora Bora, užívaly jsme si plážového písku a obhlížely krásnou výzdobu. Ráno byla připravena bohatá snídaně. Dobily jsme energii a vyrazily na hru.

Pevnost Boyard určitě není třeba představovat. Jedná se o akční hru pro 2-5 hráčů, kdy je třeba splnit 25 úkolů, které jsou zaměřené na sílu, trpělivost, logiku a zručnost. Pokud zdoláte všechny úkoly, čeká na vás pirátská truhlice. Co v ní je? Netušíme, ke splnění všech úkolů nám dost chybělo 😀 , takže to běžte objevit sami. Budete kopat na branku, házet míč do košů, přelézat pneumatiky, házet tenisáky, proplétat kuličku labyrintem jako v Survivoru, ale také se brodit v bazéně míčů. Prostě sranda. Určitě odejdete s nějakou to modřinou, ale stojí to za to!

Hru můžete hrát jak dlouho chcete, budou se vám počítat minuty, které následně zaplatíte. Pokud odehrajete 4 hodiny, pátou máte zdarma. V průběhu hry si doporučujeme dát pauzu, oddych a jít se napít, či najíst do samooblužného baru. Dokonce si tam můžete sami namíchat alko drinky nebo natočit pivko, i když to si nechte raději na večer 🙂

Hře zdar!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s