Jednorázové tyčinky 🚫

Každý rok se spotřebuje a následně vyhodí miliarda plastových výrobků na jedno použití. Tyto výrobky končí na plážích, v oceánech, kde následně poškozují mořský život a postupně se dostávají až do našeho potravinového řetězce.

Člověk za rok spotřebuje stovky plastových jednorázových tyčinek. My můžeme z vlastní zkušenosti říci, že když jsme cestovaly po Mexiku s batohem, tak jsme si brzy začaly uvědomovat, že musíme najít nějakou náhradní alternativu a přestat kupovat jednorázové tyčinky do uší. Hledaly jsme primárně nějakou zero waste variantu, která ušetří přírodu, místo, váhu i peníze.

A našly jsme! LastSwab Basic tyčinky. Tyčinky se používají opakovaně, stačí je omýt vodou s jarem. Taky jsou uloženy ve skvělém „cestovním“ obalu! Zabírají minimum místa. Včetně obalu váží pouhých 21 gramů. Je skvělý vědět, že už na cestách nemusíme hlídat, kolik tyčinek nám zbývá a přemýšlet, kde si můžeme koupit další.

Společnost Organikk u které si LastSwab tyčinky můžete zakoupit podporuje neziskovou organizaci Justice for Nature (Prales dětem) a jejich projekt Blue Patrol, který podporuje proti pytlácké hlídky. Nákupem tedy snižujete nejen spotřebu plastů, ale také podporujete 5 % z každé objednávky organizaci Justice for Nature.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s