Přespaly jsme v hotelu z roku 1901 🇨🇿

Naše další cesta do Prahy vedla tentokrát do zcela unikátního hotelu. Hotelu, který byl vybudován již v roce 1900, od té doby prošel rekonstrukcemi, úpravami a vypadá opravdu skvěle!

Hotel K+K Central byl po úpravách otevřen v roce 2004. Leží v historické části Prahy, poblíž Prašné brány a Obecního domu. Už při příchodu jsme zůstaly stát s otevřenou pusou. Budova vypadá opravdu skvěle. Prvky secese a moderní architektura dohromady, to je prostě něco neskutečného! Na recepci nás přivítal skvělý, upovídaný pán (tak jak to má být!), který nás seznámil s historií hotelu a předal poukázky na „welcome drink“. Jak je u nás zvykem, objednaly jsme si Colu a Fantu, načež se paní za pultem pousmála a řekla, že to je příjemná změna.

Musíme uznat, že víc cool výtahem k pokoji jsme dosud nejely. a zajímavější kartu k otevírání dveří jsme také neviděly! Teď čekáte ten popis, že? 🙂 Žádný nebude! Musíte se jít mrknout sami!

Přestože se v prostorách hotelu míchají prvky secese, tak pokoje jsou moderně zařízené. Obrovská postel, konvice na čaj, kávovar a v našem pokoji i vana! To nás nadchlo totálně. Od doby co nám byt prošel rekonstrukcí, tak máme pouze sprchový kout a vanu dlouhodobě postrádáme. Utíkaly jsme si do první drogerie koupit nějaké šumící bomby do vany 😀

Snídaně byly ohromující. Nejen samotné snídaně, ale opět ty prostory. Krásné stropy, osvětlení i židle. V K+K Central jsme poprvé zažily tak bohaté snídaně co se týče českých delikates. Měli tvarůžky a nivu! 😀 Nevíme, kolik cizinců se odhodlalo naše „smradlavé“ sýry vyzkoušet, ale my byly nadšené!

Odpoledne jsme zpravidla trávily ve čtenářském koutku, kde jsme našly pražské průvodce a v sauně (napsaly bychom ve fitness, ale to byste nám nevěřili :D). Ve spodním patře hotelu najdete fitness spojené se saunou a lehátky. Na místě jsou k dispozici i ručníky.

A co dělat v Praze? Mrkněte na videjka a inspirujte se!

My můžeme doporučit:
Muzea (Muzeum Iluzí, Muzeum ocelových figurín, Národní muzeum)
Zábava (Selfie House, Žižkov tower, Prison Island)
Zvířata (Papilonia, ZOO Praha, Svět medúz)
Outdoor (Lom Velká Amerika, Karlštejn, Grébovka)

Jedna myšlenka na “Přespaly jsme v hotelu z roku 1901 🇨🇿

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s