Rožnov pod Radhoštěm 🇨🇿

Původně jsme měly v plánu vám sepsat tipy, kam v Rožnově vyrazit + informace o pivních lázních. Na konec se nám ale v Rožnovském pivovaru tolik líbilo, že jsme v podstatě nevytáhly paty. 😃 To se nám děje málokdy! Asi už jste po všech těch článcích a příspěvcích na sociálních sítích pochopili, že relaxu a nic nedělání příliš neholdujeme.

Tak a teď už k samotnému pivovaru. Překvapilo nás jak rozlehlá budova to je! Vlastně jsme z autobusového nádraží vůbec nepotřebovaly mapu. Podle ukazatelů jsme krásně dorazily na místo.

Ubytovány jsme byly v Hotelu In Spirit. Už na fotkách se nám hotel moc líbil, ale realita je ještě daleko jinde! Tolik sošek Buddhů na jednom místě nikde neuvidíte! Relaxovaly jsme v křesílkách ve společných prostorách, užívaly si skvělých snídaní a kochaly se výzdobou po celé budově. Pokoj jsme měly tak velký jako celý náš byt s vanou pro dva (v realitě možná i pro 4!). Nechyběl ani předplacený Netflix – chyběl vlastně jen čas!

První den procedur jsme absolvovaly harmonizační zvukovou terapii, aromaterapii, oxygenterapii, parafínový zábal a mnoho dalších procedur. Vrcholem celého dne byla pivní koupel. Kolikrát v životě se vám poštěstí koupat se v pivním sudu a nechat si nanést kvasnicovou masku na obličej? Ačkoliv jsme byly pravděpodobně první návštěvníci, kteří nepijí pivo a dají přednost vodě s citronem, tak to pro nás byl jedinečný zážitek! Voněly jsme celý den 🙂

Další den procedur byl věnovaný mořským lázním. Začaly jsme terapií mořským vzduchem, sluneční terapií na doplnění vitamínu D, což bylo skvělé! My už dva měsíce zobeme vitamín D v pilulkách, protože jsme na odběrech krve zjistily velký nedostatek, jak je to možné po 6 měsících v tropech to nevíme, ale je to tak :-). Ochutnaly jsme domácí zmrzlinu i džus a užívaly si klidu u podmořské relaxační terapie.

V areálu pivovaru najdete i Málkovu čokoládovnu, je to maličký prostor s kvanty úžasné čokolády. Zkusily jsme hodně druhů a každá je úplný unikát. Dokonce prodávají čokoládu s chilli z Mexika. A pokud vám čokoláda nic neříká (garantujeme, že tahle ano!), tak zkuste v restauraci halušky. Jen varujeme, že to je porce jak pro dva 🙂

Na závěr jsme vyzkoušely lesní lázně. A jak se říká – to nejlepší na konec. Měly jsme na 1,5 hodiny k dispozici parní saunu, finskou saunu, relaxační lehátka a tři venkovní kádě (studená voda, teplá – kolem 37 stupňů a sirná). Nevěřili byste jak rychle může 90 minut uběhnout. Ach jo! Tak snad někdy znovu.

@holkycestovatelky

3 úžasné dny plné relaxu a odpočinku. 🤙🧘‍♀️Díky Hotel In Spirit ❤️ . . #relax #inspirit #yoga #spirithotel #wellness #czechgirls #czechrepublic #roznovpodradhostem

♬ Spirits – The Strumbellas

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s